DESPA OK s. r o.

Strojírenská výroba

Manipulační technika

O firmě

  Společnost DESPA OK s.r.o. Chlumec nad Cidlinou je česká strojírenská firma, která vznikla v roce 2001 majetkovou transformací z původního závodu DESTY CZ Děčín (dřive DESTA). Navazuje na více než 30-ti letou historii této firmy s významnou obchodní pozicí na českém trhu. Od roku 2002 uplatňuje certifikovaný systém řízení jakosti dle EN ISO 9001:2000 ve všech svých činnostech, zaměřených především na

  • zakázkovou strojírenskou výrobu,
  • výrobu akumulátorových plošinových vozíků,
  • výrobu originálních náhradních dílů na manipulační vozíky zn. DESTA,
  • autorizovaný prodej nových manipulačních vozíků zn. DESTA, HELI a elektromobilů MELEX
  • prodej náhradních dílů a pneumatik na manipulační vozíky zn. DESTA,HELI  a Melex,
  • komplexní externí i dílenský servis manipulační techniky a prodej repasovaných vozíků.

     V oblasti strojírenské výroby nabízí kovoobrábění (soustružení, frézování, vyvrtávání aj.) i rozměrných těles a odlitků (ocel, ocelolitina, nerez, šedá a tvárná litina) s hmotností do 500 kg, a to na klasických obráběcích strojích i nejmodernějších CNC strojích (obráběcí centra zn. OKUMA). Dále svařování, pálení (laser, plasma, autogen), ohraňování, tryskání a tepelné zpracování. Komplexnost služeb v této oblasti doplňuje také pracoviště lakovny.
Samostatnou činností je zakázková výroba nápravnic a kompletních hnacích a řídících náprav pro čelní i boční vysokozdvižné vozíky různých značek.
     S využitím dlouhodobé spolupráce s řadou kováren a sléváren může navíc společnost DESPA OK nabídnout výrobu různých speciálních součástí, včetně zajištění výkovků, odlitků a polotovarů s prověřenou kvalitou. Ve spolupráci s dceřinou společností Elitex OK s.r.o. Jablonec nad Jizerou může ve vysoké přesnosti a kvalitě zajistit také výrobu ozubených kol, ozubených řemenic a hřebenů, drážkovaných hřídelů, řetězových spojek a speciálních převodových skříní.

     Společnost DESPA OK dále přispívá k řešení problematiky ekologicky šetrné vnitropodnikové dopravy. Zabývá se již od svého vzniku vývojem a konstrukcí různých modifikací akumulátorových plošinových vozíků a nabízí dodávky výrobků přizpůsobených specifickým provozním podmínkám svých zákazníků.

     Jako autorizovaný prodejce manipulační techniky zn. DESTA a HELI (v jednání je rozšíření na další značky) zajišťuje společnost DESPA OK prostřednictvím odborně vyškolených a zkušených pracovníků, kompletně vybavených servisních vozidel, opravářské dílny a velkého skladu také odpovídající technickou pomoc poskytováním potřebných servisních služeb a prodeje náhradních dílů i přislušenství tak, aby pomohla zajistit optimální využití provozované manipulační techniky po celou dobu její životnosti.

     Těšíme se na spolupráci s Vámi.

| Mapa webu | © 2014 Despa OK s. r. o. | Webmaster |